Neohodnoceno
Sporák na tuhá paliva s výměníkem VICTORIA Viki B
- Energetická třída A
- Ekodesign
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva s výměníkem |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 144 kg |
| Barva: | černá |
| Maximální výkon: | 18 kW |
| Nominální výkon do prostoru: | 6 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 4 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Vývod kouřovodu: | horní, vpravo |
| Šířka: | 930 mm |
| Hloubka: | 620 mm |
| Výška: | 870 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 220 x 454 x 370 mm |
| Rozměry trouby (Š x H x V): | 405 x 490 x 215 mm |
| Objem teplovodního výměníku (v litrech): | 8,12 l |
| Spotřeba paliva (dřevo): | 6,2 kg/hod. |
| Hmotnost: | 144 kg |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
- Pečící trouba
- Teplovodní výměník
- Prosklená dvířka trouby s teploměrem
- Varná deska
- Barva: grafitově šedá
- Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
- Prosklená dvířka topeniště
- Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
- Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C
- Litinový rošt na dně spalovací komory
- Těsnění dvířek ze skelných vláken
- Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
- Kovové dveřní kliky
Tento výrobek není vhodný jako hlavní zdroj tepla k vytápění.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.