Neohodnoceno
Krbová kamna VICTORIA Cube L-w
- Výkon: 6 kW
- Vytápěcí schopnost: až 120 m³
- Průměr kouřovodu: 150 mm
- Externí přívod vzduchu
- Horní nebo zadní vývod kouřovodu
- Terciální spalování
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 92 kg |
| EAN: | 3800220256037 |
| Barva: | černá |
| Ekodesign: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Kachlová: | ne |
| Nominální výkon do prostoru: | 6 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Průměr napojení externího přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Teplovodní výměník: | ne |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Šířka: | 564 mm |
| Hloubka: | 484 mm |
| Výška: | 657 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 497 x 290 x 247 mm |
| Energetická účinnost: | 80,01 % |
| Spotřeba paliva (dřevo): | 2 kg/hod. |
| Hmotnost: | 92 kg |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
Moderní ocelolitinová kamna na dřevo
Externí přívod vzduchu
Litinová přikládací dvířka
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Spalovací komora obložená šamotovými cihlami pro akumulaci tepla a prodloužené uvolňování tepla
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Barva: černá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.